کاربرد پیامک برای بیمارستان ها و پزشکان

مراجعین محترم؛ این مرکز درمانی به سیستم نوبت دهی پیامکی مجهز می­باشد:

برای دریافت برنامه پزشکان عدد 1 را به شماره 300050565 پیامک کنید.

برای نوبت دهی پیامکی، نام پزشک مورد نظر خود را به شماره 300050565 پیامک کنید.

برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود نسبت به مجموعه ما می­توانید نظرات خود را همراه با کلمه “پیشنهاد” به شماره 300050565 پیامک کنید

اگر در بدو ورود به یک بیمارستان یا درمانگاه با این اطلاعیه مواجه ­شوید، چه احساسی پیدا می­کنید؟ مطمئنا از راه ارتباطی پیامکی که برای بیمارستان در نظر گرفته شده بسیار استقبال می­کنید، زیرا باعث می­شود در وقت و انرژی شما صرفه جویی شود و ساعتها پشت خط تلفن برای گرفتن وقت معطل نمانید.

شما به عنوان یک مراجعه کننده از ارزشی که برای وقت بیماران گذاشته شده استقبال می­کنید و تفاوتی بین آن مجموعه درمانی با دیگر مجموعه ها قائل می­شوید.

ارتباط پیامکی نه تنها به نفع بیماران بلکه روند درمان را برای پزشکان و مدیران مجموعه آسان می­کند. ارتباط بین بیمار و پزشکان در روند درمان و رضایت بیمار بسیار تاثیرگذار است و جامعه پزشکان از مراکز زیبایی گرفته تا دندانپزشکان، چشم پزشکان و داروخانه ها همیشه به دنبال بهترین راه ارتباطی برای رضایت بیماران و سهولت در این ارتباط هستند.

با استفاده از یک پنل پیامکی می­توان به تعداد زیادی از خواسته های دست نیافتنی در جهت بهبود فضای ارتباطی بین پزشکان و بیماران دست یافت. در ادامه به تمام امکانات پنل پیامکی برای پزشکان می­پردازیم.

نوبت دهی و یادآوری نوبت یا اعلام کنسلی  با پنل پیامک

پنل پیامک برای بیمارستان
پنل پیامک برای بیمارستان
آنلاین اس ام اس
http://onlinsms.ir

در مورد نوبت دهی پیامکی در ابتدای این وبلاگ مثالی را خدمت شما عرض کردیم، در مورد یادآوری نوبت هم مدیران مراکز پزشکی می­توانند با تنظیم کردن پیامک های خودکار در پنل آنلاین اس ام اس، به تمام بیماران پیامک یادآوری ارسال کنند. این امر باعث صرفه جویی بسیار زیادی در هزینه ها  می­شود.

با ارسال یک پیامک با هزینه بسیار پایین نوبت دهی پیامکی انجام می­شود و چند روز قبل از رسیدن موعد نوبت، با ارسال پیامک، دوم نوبت بیمار یادآوری میشود. بیمار هم می­تواند با ارسال عدد 1 یا 2 از حضور و یا عدم حضور خود اطلاع دهد.

بارها پیش آمده که به دلایل مختلف برنامه پزشکان تغییر کرده و در آن روز نمی­توانند بیماران را ویزیت کنند، در این حالت منشی ها مجبور می­شوند با تعداد زیادی از مراجعه کننده تماس گرفته و کنسل شدن نوبت آنها را اطلاع دهند، در صورتی که با ارسال پیامک، این کار در عرض چند ثانیه انجام     می­شود.

انتقادات و پیشنهادات پیامکی

در هر کسب و کاری نظر مخاطبان برای مدیران مجموعه بسیار مهم است و به پیشرفت آن مجموعه کمک می­کند. در جامعه پزشکان نیز نظر بیماران درباره آن مجموعه و پزشکان بسیار ارزشمند و سازنده است و در جهت رشد و بهبود وضعیت مراکز کمک می­کند. دریافت انتقادات و پیشنهادات بیماران از طریق ماژول انتقادات و پیشنهادات در پنل آنلاین اس ام اس میسر است.

مراجعین بیشتر مایل هستند بجای نوشتن در کاغذ و انداختن در صندوق ها و صرف وقت بسیار، از طریق پیامک در هر جایی که حضور دارند این کار را انجام دهند. برای این کار با مشخص کردن یک کلمه کلیدی در سامانه، درخواست انتقادات و پیشنهادات خود را به مخاطبان اطلاع رسانی کنید و از آن ها بخواهید با نوشتن کلمه کلیدی در ابتدای متن و نظر خود در ادامه آن ، شما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری کنند.

خبرنامه پیامکی مخصوص پرسنل بیمارستان ها و درمانگاه ها

برای هماهنگی پرسنل در شرایط اورژانسی بهترین و سریع ترین روش ارسال پیامک است. شرایط اورژانسی زاده مراکز پزشکی هستند و چه بهتر که این مراکز به پنل پیامک و خبرنامه پیامکی برای پرسنل مجهز باشند. ایجاد خبرنامه از طریق پنل پیامک نه تنها در مواقع اورژانسی بلکه برای هماهنگی پرسنل در مناسبت ها، تغییر شیفت ها، خبرهای پزشکی و موارد این چنینی استفاده می­شود.

مزایای پیامک در حوزه پزشکی در یک نگاه :

  • افزایش ارتباط موثر با بیماران
  • صرفه جویی در زمان بیماران برای نوبت دهی
  • صرفه جویی در زمان پرسنل درمان برای نوبت دهی
  • یادآوری نوبت بیماران با هزینه اندک
  • ارسال نکات آموزشی در حوزه پزشکی به بیماران
  • صرفه جویی در هزینه تلفن ها
  • ارسال انتقادات و پیشنهادات بیماران به صورت پیامکی
  • ارتباط بیشتر بین پرسنل و مدیران از طریق خبرنامه پیامکی
  • اعلام وقت های کنسلی بدون صرف زمان
  • اعلام نتایج آزمایشات به صورت پیامکی

بهترین سامانه پیامک برای پزشکان و متخصصین

انلاین اس ام اس
آنلاین اس ام اس

اگر به دنبال رشد و توسعه خدمات پزشکی خود هستید و از ارتباط با بیماران به روش سنتی خسته شده اید و می­خواهید در زمان خود و بیماران صرفه جویی کنید، پیشنهاد ما به شما ثبت نام در سامانه پیامکی آنلاین اس ام اس  با تخصصی ترین امکانات برای ارتباطات شماست.

بیماران با توجه به شرایط سختی که در زمان بیماری می­گذرانند نیازمند مراکزی هستند که بتوانند بدون دردسر و صرف هزینه زیاد نوبت بگیرند و مراجعه کنند. با استفاده از سامانه پیامکی آنلاین اس ام اس  این اطمینان خاطر را به بیماران خود هدیه می­دهید.

, ,
نوشتهٔ پیشین
زنده نگه داشتن کسب و کار در زمان بحران کرونا
نوشتهٔ بعدی
توضیح جامع سرویس خدمات ارزش افزوده پیامک یا سرويس VAS

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست